Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł
Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł

Jak przygotować się na wiosenne podróże z psem?

podrozowanie z psem 1

Najlepsze wycieczki to te spędzone we wspólnym gronie. A jeśli wyjeżdżają wszyscy, nie sposób pominąć psiaka. Jest on przecież członkiem rodziny. Obecnie za oknem coraz częściej świeci słońce, co skłania do snucia planów o przyszłych wyjazdach. W tym artykule znajdziesz kilka wskazówek, które sprawią, że podróżowanie z psem w tym roku będzie znacznie łatwiejsze i bardziej komfortowe dla każdego.

O czym należy pamiętać? Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wyruszając w drogę, musisz dobrze przemyśleć kierunek wycieczki. Warto wybierać noclegi, które chętnie zezwalają na pobyt z czworonogiem i zapewniają dobre warunki do wyprowadzenia go. Ponadto, szczególnie jeśli jest to wiosenna lub letnia podróż z psem, należy zabezpieczyć pupila przed kleszczami. W tym celu możesz podać mu specjalne tabletki lub kupić jeden z preparatów nanoszonych na sierść.

Koniecznie spakuj też aktualne dokumenty zwierzęcia. Zadbaj również o odpowiednio długą i wytrzymałą smycz, która sprawdzi się podczas długich wędrówek w górach lub nad morzem. Przed wyjazdem upewnij się, że Twój czworonożny przyjaciel jest zaczipowany. A jakie akcesoria przydadzą się podczas wycieczki? Nasze polecenia znajdziesz poniżej.

Zadbaj o komfort czworonoga – wybierz matę dry bed

Jednym z produktów, które sprawdzają podczas podróżowania z pupilem, jest siedzisko samochodowe dla psa Kardiff. Akcesorium to przydaje się zarówno w trakcie jazdy autem i pociągiem, jak i np. podczas noclegu w namiocie. Można je również położyć na domowe legowisko, by ochronić przed zabrudzeniami, np. podczas choroby psiaka. Świetnie sprawdza się także do klatek i transporterów.

Ten wyjątkowo praktyczny produkt został wykonany ze specjalnej tkaniny opracowanej w latach 60. Materiał doskonale przepuszcza wszelkie płyny i pozostaje suchy z wierzchu. Mata na siedzenie do samochodu tego typu jest również podgumowana od dołu, dzięki czemu ciecz nie przedostaje się dalej. Występuje w następujących rozmiarach:

  • S,
  • M,
  • L,
  • Long.

Oferowane przez nas siedzisko dla psa może być dowolnie przycięte zgodnie z wielkością transportera, pokrowca na siedzenie samochodowe czy legowiska.

akcesoria dla psów

Pamiętaj o pasach bezpieczeństwa!

Jeśli w podróż wyruszasz pojazdem osobowym, podstawowym wyposażeniem powinny być pasy bezpieczeństwa dla czworonoga. W ofercie firmy Kardiff znajdziesz starannie zaprojektowane szelki do auta dla psa, które wraz ze smyczą tworzą funkcjonalne i regulowane pasy. Produkt ten przede wszystkim ma za zadanie zapobiec obrażeniom zwierzęcia podczas niebezpiecznej sytuacji na drodze. Zapobiega on również ucieczce pupila, która jest częstym skutkiem stresu po wypadku lub stłuczce. Szelki są wykonane z wytrzymałego tworzywa z miękkim wykończeniem, które zapewnia komfort nawet podczas wielogodzinnej podróży. W naszym sklepie internetowym występują one w wielu różnych rozmiarach – od XS do XL. Z łatwością znajdziesz odpowiedni model.

Mata samochodowa dla psa – do bagażnika, na tylną kanapę lub na przedni fotel!

Obawiasz się, że pupil w aucie zabrudzi lub zniszczy siedzenia? Dzięki matom samochodowym marki Kardiff Twój czworonóg będzie miał wyznaczone miejsce podczas podróży. To zapobiegnie jego przemieszczaniu się. Każdy nasz pokrowiec do przewozu psa został wykonany z wytrzymałego materiału, który skutecznie chroni wnętrze auta przed sierścią, brudem, śliną i powstawaniem zarysowań.

Produkt ten można zamówić w wielu różnych kolorach. W zależności od temperamentu pupila i Twoich potrzeb kup go w jednej z kilku wersji: Anti Slip, Activ, Max Komfort czy Protect. Mata samochodowa dla psa Anti Slip ma specjalne antypoślizgi, model Protect jest odpowiedni do bagażników aut typu kombi. Produkty Activ zostały stworzone z myślą o wyjątkowo ruchliwych zwierzakach, ponieważ zapewniają dodatkową ochronę zagłówków i przestrzeni między zagłówkami. Natomiast mata Max Komfort jest znacznie mocniejsza niż pozostałe modele ze względu na wypełnienie z gąbki i podwójną warstwę materiału. Wkład wpływa na stabilność produktu (całość dopasowuje się do wnętrza samochodu), łagodzi wstrząsy podczas jazdy, dzięki czemu zwierzę może bezpiecznie podróżować.

Podróżuj bezpiecznie ze swoim psim przyjacielem!

Wyruszenie w drogę wraz z pupilem to za każdym razem początek wspaniałej przygody. Jeśli dobrze się przygotujesz do wyjazdu, zapewnisz swojemu czworonożnemu przyjacielowi bezpieczeństwo, zadbasz o samochód i sprawisz, że droga przebiegnie komfortowo dla każdego pasażera. Nie czekaj i już teraz zapoznaj się z produktami Kardiff, które sprawią, że podróżowanie z psem stanie się czymś, na co będziesz czekać z utęsknieniem.