Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł
Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł

Nasze realizacje

Bardzo zależy nam na tym, aby w prezentowanej ofercie asortymentowej wszyscy nasi klienci mogli bez trudu znaleźć dokładnie to, czego potrzebują. Dlatego też z dumą prezentujemy galerię wykonanych produktów. Jako producent akcesoriów na fotele do przewozu psa, pokrowców samochodowych oraz posłań do auta gwarantujemy odbiorcą najwyższą jakość wyrobów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że transport zwierząt domowych może wiązać się z ryzykiem pobrudzenia tapicerki. To przekłada się na konieczność przeprowadzenia profesjonalnego czyszczenia, co z kolei pociąga za sobą odczuwalne koszty.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które nie wyobrażają sobie podróży bez ukochanych pupili, w pierwszej kolejności zadbaliśmy o asortymentową różnorodność. W naszym sklepie internetowym bez trudu znajdą Państwo:

  • akcesoria na fotele do przewozu psa,
  • różnego rodzaju pokrowce samochodowe,
  • posłania do auta.

Serdecznie zachęcamy zatem do zapoznania się ze zdjęciami z realizacji, które najlepiej oddają to, że każdy model został zaprojektowany z troską o najdrobniejszy detal. Zapewniamy, że przewożenie zwierząt wcale nie musi być uciążliwe, co gwarantujemy jako producent! Zapraszamy do kontaktu już dziś!

Akcesoria na fotele do przewozu psa – skorzystaj z najlepszej oferty!

Bez względu na to, czy chodzi o akcesoria na fotele do przewozu psa, pokrowce samochodowe czy posłania do auta, w każdym z przypadków mogą Państwo liczyć na nasze szeroko zakrojone doradztwo dotyczące tego, jaki produkt wybrać. W prezentowanej ofercie znajdują się zarówno wyroby standardowe, jak i te wytwarzane na indywidualne zamówienie według zaleceń klienta.

Jesteśmy doświadczonymi producentami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić odbiorcom niezwykle korzystne warunki cenowe. Swoje usługi kierujemy do właścicieli zwierząt domowych z całego kraju. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do składania zamówień. Każdorazowo dbamy o szybką wysyłkę na wskazany adres!