Pokrowiec na tylne siedzenie samochodu dla psa 8 items

Filters
Jeśli chcesz zabezpieczyć auto i tapicerkę przed sierścią, w ofercie sklepu internetowego KARDIFF znajdziesz wysokiej jakości pokrowce samochodowe dla psa. Są to produkty wykonane z wytrzymałego i wodoodpornego materiału, które znakomicie sprawdzą się do bezpiecznego przewozu czworonoga. W sprzedaży mamy maty ze stabilnymi usztywnianymi bokami, z nakładkami na zagłówki, a także z zamkiem, które umożliwiają jednoczesne transportowanie zwierzęcia wraz z pasażerem. Bardzo praktyczna jest również wersja z miękkim wypełnieniem, która została stworzona z myślą o osobach ceniących sobie komfort podczas podróżowania ze swoim pupilem.
  • Box

    145,00 155,00 

Pokrowiec na tylną kanapę dla psa

By bezpiecznie przewozić czworonoga, warto zainwestować w lekki i elastyczny pokrowiec na tylną kanapę. Ta ochronna mata dla psów nie tylko zabezpieczy wnętrze pojazdu przed sierścią, brudem oraz wodą. Zapobiegnie też przechodzeniu zwierzęcia na przód samochodu oraz wpadnięciu między fotele. W sklepie internetowym KARDIFF znajdziesz produkty uszyte z tkanin, które uniemożliwiają przenikanie nieczystości oraz wilgoci. Dzięki porowatej powierzchni skutecznie przeciwdziałają przesuwaniu się transportowanego pupila, sprawiając, że podróż jest bezpieczna i wygodna.

Pokrowiec dla psa na tylne siedzenie – komfortowe podróże

Pokrowiec na tylne siedzenie samochodu dla psa zapewni mu poczucie bezpieczeństwa. Stanie się też przestrzenią, w której będzie mógł swobodnie wypocząć. Pokrowiec dla psa można szybko zamocować na tylne siedzenie, do bagażnika czy też na przód pojazdu. Wystarczy wybrać odpowiedni model. Oferowane siedziska są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku, specjalnie wykonane z prostych w czyszczeniu materiałów. Taki pokrowiec na tylne siedzenie dla psa zapewni mu komfortowy transport – zapraszamy!