Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł
Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł

O nas

Firma KARDIFF istnieje na rynku polskim od 2003 r. Jest producentem mat samochodowych do przewożenia zwierząt domowych oraz sprzętu sportowego/hobbystycznego. Głównym przeznaczeniem mat jest ochrona pojazdów przed zanieczyszczeniami i poprawa komfortu podróży. KARDIFF, jako pierwszy w Polsce, rozpoczął produkcję mat do bagażników aut typu kombi.

Wychodząc naprzeciw sugestiom i oczekiwaniom Klientów, firma stale powiększa i modyfikuje istniejący już asortyment. Oprócz mat samochodowych oferuje bogatą gamę artykułów – karmę i akcesoria dla zwierząt.

Najważniejszą wartością firmy jest dostarczanie nowoczesnych i funkcjonalnych produktów o najwyższej jakości, a zarazem bezpiecznych i przyjaznych dla czworonogów. Dlatego KARDIFF cieszy się ciągle rosnącym zainteresowaniem i zaufaniem Klientów.

Kardiff jest firmą, która dba o swoich Klientów. Efektywność, skuteczność i szybkość reagowania na ich potrzeby jest możliwa dzięki znakomitej współpracy pracowników firmy.

Maty, komfort dla psa w samochodzie

Oczywiście oferowane przez nas towary są wytwarzane w różnych rozmiarach, nawet od XS do L oraz wersjach kolorystycznych, tak by, zadowolić klienta pod względem funkcjonalnym oraz estetycznym. Max Komfort to wyjątkowa kolekcja mat dla psa do samochodu, które szyjemy na zamówienia, pod konkretny wymiar. Także matę dla psa na tylną kanapę, z kolekcji Anti-Slip czy Active szyjemy w wersjach: na całą kanapę, na ½ kanapy czy 1/3 kanapy, aby zadowolić potrzeby najbardziej wymagających klientów, zabierających w podróż także dzieci, rodzinę i oczywiście psa. Jako ciekawostkę można podać, iż pasy dla psa, maty dla psa, każdy pokrowiec dla psa do samochodu są produkowane przy użyciu bardzo trwałych nici kaletniczych. Ponadto każda mata do samochodu dla psa posiada otwory na pas bezpieczeństwa dla tegoż psa. Zatem bezpieczeństwo oraz ergonomię stawiamy na pierwszym miejscu.

W Naszej bogatej ofercie, prócz maty dla psa czy pasów bezpieczeństwa dla psa, Klient znajdzie także posłania Dry Bed, smycze oraz obroże, torebki na smakołyki, a nawet luksusowe posłania dla Państwa pupili.