Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł
Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł

Pokrowiec na zamówienie – mata dla psa

Pokrowce samochodowe szyte na zamówienie – stwórz własny indywidualny pokrowiec odpowiadający Twoim potrzebom. Każdy pies jest inny, a przez to ma inne wymagania. Nawet dwa osobniki tej samej rasy mogą znacząco się różnić. Wiemy o tym, dlatego proponujemy pokrowce ochronne na wymiar, które będą dokładnie odpowiadać oczekiwaniom właścicieli. Zamiast kupować w ciemno, lepiej dostosować matę do proporcji swojego pupila. Mamy doświadczenie i dokładnie wiemy, jak stworzyć wygodne, bezpieczne pokrowce na fotele samochodowe i bagażnik na zamówienie. Dzięki temu podróż będzie komfortowa i przyjemna!

Prześlij wymiary (dodatkowo dołączając zdjęcie bagażnika, możemy zaproponować różne ciekawe rozwiązania).

Pokrowiec do samochodu na wymiar

W tej kategorii można znaleźć wygodne i przyjemne w dotyku pokrowce samochodowe, które wykonujemy na zamówienie. Maty powstają z myślą o potrzebach wszystkich klientów naszej firmy i ich czworonogów. Pokrowce ochronne na wymiar doskonale sprawdzą się podczas przewożenia pupili autem. Stworzą im bezpieczną przestrzeń, idealną do relaksu. Taki pokrowiec do samochodu na wymiar specjalnie dopasowujemy do różnych gatunków psów, a także wielkości samochodów. Do produkcji niezawodnych mat używamy najwyższej jakości materiałów, które są miękkie i przyjemne w dotyku. To wszystko sprawia, że uszycie pokrowca specjalnie na zamówienie zyskuje coraz większe grono odbiorców, którzy potrzebują indywidualnie dopasowanych akcesoriów.

Wytrzymałe pokrowce na zamówienie od Kardiff

Sklep internetowy KARDIFF proponuje niezawodne pokrowce na fotele samochodowe na zamówienie, które spełniają oczekiwania kierowców oraz podróżujących zwierząt. Podczas składania zamówienia można spersonalizować kolor materiału, lamówki, a także otworów na pasy bezpieczeństwa. Aby otrzymać pokrowiec do samochodu szyty na wymiar, prześlij nam preferowane wymiary. Jeśli dodatkowo dołączysz zdjęcie bagażnika, będziemy w stanie zaproponować interesujące rozwiązania. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy – zawsze staramy się zaprojektować pokrowiec na zamówienie tak, aby spełniał nawet najbardziej wygórowane oczekiwania naszych Klientów! Postaw na najwyższą jakość!

  Podaj podstawowe wymiary
  Wybierz dodatki:

  Doszycie nakładki ochronnej na zagłówki - 25 złWszycie zamków - 15 zł/szt. (tak by można było swobodnie kłaść oparcie, nie demontując pokrowca)Doszycie troków w postaci gumki -3,50 zł/szt.Doszycie klamry z taśmą nośną - 5 zł/szt.

  Wybierz kolor materiału:

  Wybierz kolor lamówki:

  Otwory na pasy bezpieczeństwa:

  Dane kontaktowe
  Zdjęcie bagażnika:


  Przetwarzanie danych osobowych uzyskanych za pośrednictwem formularza kontaktowego odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit f) RODO – tzw. prawnie usprawiedliwiony interes przedsiębiorcy.

  bagaznik Obszar roboczy 1
  wzornik materialow pomaranczowy