Szelki i pasy bezpieczeństwa do samochodu dla psa  2 items

Filters

Samochodowe pasy bezpieczeństwa dla psów

Internetowy sklep KARDIFF oferuje samochodowe pasy bezpieczeństwa dla psów, które służą zapewnieniu odpowiedniej ochrony czworonoga podczas podróży. Gwarantują one komfort zarówno dla futrzaka, jak i wszystkich osób znajdujących się w aucie. Jeśli szukasz profesjonalnych szelek, tego typu produkt wysokiej jakości sprawdzi się w toku codziennej eksploatacji. Warto zainwestować w ten funkcjonalne akcesorium tak praktycznym zastosowaniu. Oferujemy rozmiary od XS do XL.

Szelki samochodowe dla psa

Dostępne w ofercie naszego sklepu szelki dla psa do samochodu nadają się do użytku w większości pojazdów. Kiedy dojdzie do jakiegokolwiek zagrożenia na drodze, dzięki pasom pies będzie miał zapewnione bezpieczeństwo i nie wykona żadnych gwałtownych ruchów, które mogłyby mu zaszkodzić oraz pozostałym podróżującym. Takie pasy bezpieczeństwa dla psa sprawdzą się podczas nagłego hamowania, kiedy zwierzę może wypaść z auta przez przednią szybę, a tym samym dodatkowo zwiększyć ryzyko poważnych obrażeń po stronie kierowcy i innych pasażerów. Ten zakup to gwarancja ochrony w sytuacjach awaryjnych.

Budowa pasów samochodowych

Każdy z pasów składa się z dwóch elementów, czyli wygodnych szelek, które są bardzo przyjemne w dotyku, oraz smyczy łączącej zwierzę z samochodem. Taka smycz jest wyposażona w specjalną stalową klamrę, która umożliwia szybkie wpięcie czworonoga do pasów, oraz stalowy karabińczyk, który umożliwia zapięcie do systemu Iso fix lub uchwytów w bagażniku. Szelki można wygodnie regulować na piersiach i brzuchu psów. Podszycie jest pokryte oddychającą membraną Air 3D, która minimalizuje ryzyko podrażnień. Postaw na bezpieczeństwo razem ze sklepem KARDIFF!