Do bagażnika  3 items

Filters

W ofercie sklepu internetowego KARDIFF znajdują się nowoczesne pokrowce samochodowe dla psa przeznaczone do bagażnika. Są to lekkie i praktyczne maty ochronne przystosowane do przewozu czworonogów oraz wszelkiego rodzaju przedmiotów bez niszczenia i brudzenia wnętrza pojazdu. Ich konstrukcja została zaprojektowana w ten sposób, aby zwiększać komfort zarówno zwierzęcia, jak i właściciela, zapewniając skuteczną ochronę tapicerki przed sierścią, błotem oraz wilgocią. Dzięki dodatkowemu kompletowi rzepów z taśmą dwustronną pokrowiec można z łatwością zamontować w bagażniku samochodowym, nawet jeśli ma on plastikowe boki.

Pokrowiec do bagażnika dla psa

Z myślą o bezpiecznym transportowaniu pupili w ofercie sklepu internetowego KARDIFF przygotowaliśmy elastyczne maty ochronne dostępne w kilku różnych rozmiarach. Zostały one dopasowane do bagażników aut typu kombi o głębokości od 80 do 105 cm oraz szerokości od 100 do 110 cm. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości poliestru są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie wysokiej i niskiej temperatury. Prezentowane produkty pozwalają na bezpieczny i komfortowy przewóz psów małych, średnich, a także całkiem dużych ras.

Miękkie legowisko dla psa do bagażnika – bezpieczeństwo i komfort

Odpowiednie zabezpieczenie Twojego pupila to kwestia priorytetowa podczas podróży samochodem. Bagażnik to preferowane miejsce przewozu, zwłaszcza w przypadku dużych ras. Jest to najbezpieczniejsza powierzchnia wewnątrz samochodu, w której pupil nie będzie przeszkadzał podczas jazdy. Jednak aby czworonogowi było wygodnie, ważny jest odpowiedni dobór legowiska dla psa do bagażnika. Z myślą o maksymalnym komforcie oprócz standardowych propozycji, w naszej ofercie znajduje się także mata samochodowa z miękkim wypełnieniem. Taki pokrowiec do bagażnika sprawdzi się dla psa o wysokim standardzie, kochającego spędzać swój wolny czas na miękkiej kanapie. Jest to także rozsądny wybór w przypadku czworonogów, które lubią się ruszać w trakcie jazdy. Wypełnienie w pokrowcu do bagażnika samochodowego zapewni im lepszą amortyzację podczas gwałtownych zakrętów etc.