Do bagażnika  3 items

Filters

W ofercie sklepu internetowego KARDIFF znajdują się nowoczesne pokrowce samochodowe dla psa przeznaczone do bagażnika. Są to lekkie i praktyczne maty ochronne przystosowane do przewozu czworonogów oraz wszelkiego rodzaju przedmiotów bez niszczenia i brudzenia wnętrza pojazdu. Ich konstrukcja została zaprojektowana w ten sposób, aby zwiększać komfort zarówno zwierzęcia, jak i właściciela, zapewniając skuteczną ochronę tapicerki przed sierścią, błotem oraz wilgocią. Inwestując w pokrowiec do bagażnika samochodowego z naszej oferty, zyskujesz pewność zachowania czystości w aucie. W dodatku, jeśli Twój pies ceni sobie wygodę, może on również posłużyć jako legowisko, gwarantując mu komfort podczas każdej podróży, zarówno krótkiej, jak i tej dłuższej. Dzięki dodatkowemu kompletowi rzepów z taśmą dwustronną pokrowiec można z łatwością zamontować w bagażniku samochodowym, nawet jeśli ma on plastikowe boki.

Pokrowiec ochronny do auta – sprzymierzeniec w podróży

Zapewne wielu właścicieli czworonogów zgodzi się, że każda podróż z pupilem to zarówno przygoda, jak i wyzwanie. Stawiając na pokrowiec ochronny do bagażnika z oferty KARDIFF, otrzymujesz produkt łatwy w utrzymaniu w czystości. Pomoże to zachować porządek w pojeździe, pamiętając oczywiście o wygodzie dla psa. Nasze produkty stanowią skuteczną barierę przed zabrudzeniami na tapicerce. Nie straszne naszym produktom również zadrapania czy “wypadek fizjologiczny” psiaka. Dzięki łatwej instalacji oraz możliwości szybkiego czyszczenia nasze maty bagażnikowe szybko się demontuje, czyści i z powrotem zakłada. Jest to bardzo wygodne, w momencie kiedy posiadamy pieska, który jest z tych niecierpliwych. Bez względu na to, czy wybierasz się na krótką przejażdżkę do lasu, czy też długą ekspedycję na wczasy, nasz pokrowiec z pewnością sprawdzi się w każdej sytuacji.

Pokrowiec do bagażnika dla psa

Oferowany przez nas pokrowiec ochronny do bagażnika stanowi doskonałą ochronę przed zabrudzeniami, chroniąc samochód i jednocześnie zapewniając zwierzęciu komfort podczas jazdy. Z myślą o bezpiecznym transportowaniu pupili w ofercie sklepu internetowego KARDIFF przygotowaliśmy elastyczne maty ochronne dostępne w kilku różnych rozmiarach. Zostały one dopasowane do bagażników aut typu kombi o głębokości od 80 do 105 cm oraz szerokości od 100 do 110 cm. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości poliestru są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie wysokiej i niskiej temperatury. Prezentowane produkty pozwalają na bezpieczny i komfortowy przewóz psów małych, średnich, a także całkiem dużych ras. Warto także zwrócić uwagę na nasze maty do bagażnika, które dzięki wysokiej jakości materiałom i starannemu wykonaniu, są wytrzymałe przez długie lata.

Miękkie legowisko dla psa do bagażnika – bezpieczeństwo i komfort

Odpowiednie zabezpieczenie Twojego pupila to kwestia priorytetowa podczas podróży samochodem. Bagażnik to preferowane miejsce przewozu, zwłaszcza w przypadku dużych ras. Ponadto, pokrowiec ochronny do bagażnika z oferty KARDIFF to również sposób na zminimalizowanie przemieszczania się psa w aucie. Jest to najbezpieczniejsza powierzchnia wewnątrz samochodu, w której pupil nie będzie przeszkadzał podczas jazdy. Jednak aby czworonogowi było wygodnie, ważny jest odpowiedni dobór legowiska dla psa do bagażnika. Z myślą o maksymalnym komforcie oprócz standardowych propozycji, w naszej ofercie znajduje się także mata samochodowa z miękkim wypełnieniem. Taki pokrowiec do bagażnika sprawdzi się dla psa o wysokim standardzie, kochającego spędzać swój wolny czas na miękkiej kanapie. Jest to także rozsądny wybór w przypadku czworonogów, które lubią się ruszać w trakcie jazdy. Wypełnienie w pokrowcu do bagażnika samochodowego zapewni im lepszą amortyzację podczas gwałtownych zakrętów etc.