Pokrowce do przewozu psa w samochodzie

Filters

Podczas wspólnych podróży samochodem z naszymi ukochanymi, czworonożnymi przyjaciółmi, bezpieczeństwo jest najważniejsze. W sklepie internetowym KARDIFF proponujemy solidne pokrowce do przewożenia psa. Takie osłony na fotele samochodowe to sprawdzone produkty dobrej jakości, które mają na celu ochronę wnętrza przed wszelkimi zabrudzeniami i zniszczeniami, na które zwykle narażony jest pojazd podczas przebywania w nim czworonoga. Specjalna kardimata, stanowiąca wygodny fotelik dla psa mocowany do samochodu, jest dużo efektywniejsza od zwykłego koca rzuconego na siedzenie czy do bagażnika, ponieważ można ją stabilnie zamontować, dzięki czemu nie będzie się przesuwać. Ponadto chronione jest całe wnętrze, a nie tylko miejsce bezpośrednio pod psem. Boki pokrowca samochodowego skutecznie chronią drzwi i tapicerkę oraz boczną krawędź fotela przed zanieczyszczeniami. Zakup tego produktu zapewnia bezpieczeństwo kierowcy (mata zapobiega przejściu zwierzaka na przednie siedzenie) oraz psa, który nie wpadnie między fotele.

Maty na fotele samochodowe na wymiar

Dostępna w naszej ofercie osłona na siedzenia dla psa sprawdzi się tak naprawdę do każdego auta. To wysokiej jakości pokrowiec do samochodu, który wykonany z funkcjonalnego, przyjemnego w dotyku tworzywa, który można zamówić w dowolnym kolorze. Kardimata to wyrób polskiego producenta, który działa na rynku od 2003 roku. Jest przyjemna w dotyku i ładnie się prezentuje, a przede wszystkim zabezpiecza samochód i tapicerkę przed sierścią, brudem, wodą czy zarysowaniami. Fotel dla psa posiada zamykane otwory na pasy bezpieczeństwa. Każde siedzisko dla psów do samochodu jest dostępne w kilku różnych wersjach – według potrzeb można je zamocować na fotelu czy w bagażniku. Oferowane pokrowce samochodowe pokrywa specjalna powłoka zapewniająca komfort podróżowania zwierzętom. Maty dla psa do samochodu na przednie siedzenia wyposażone są w zamek, który umożliwia jednoczesny przewóz psa i pasażera.

Dlaczego warto stosować fotelik dla psa do samochodu?

Każda podróż z pupilem może być bezstresowa i pełna radości, jeśli tylko zapewnimy mu odpowiednie warunki. Fotelik dla psa do auta stanowi dla psa bezpieczną przestrzeń na czas podróży. Jest miejscem, gdzie nasz pupil może bezpiecznie się na niej ułożyć i odpocząć jazdy autem. Taki fotel dla psa stanie się dla niego miejscem relaksu i zapewni mu poczucie bezpieczeństwa. Jest ono szczególnie ważne dla tych psiaków, które wracają zestresowane po różnych wizytach lekarskich. Mata samochodowa dla psa sprawdzi się u każdego czworonoga – zarówno małego, jak i dużego.

Czy osłony na fotele samochodowe są łatwe w czyszczeniu?

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla wielu właścicieli zwierząt, aby wnętrze samochodu pozostawało nieskazitelne nawet po najdłuższej wyprawie z psem. I nie chodzi tylko o brud po błocie z łap, ale również uszkodzenia z powodu niespokojnych łapek i pazurów pieska. Nasze osłony na fotele samochodowe zostały zaprojektowane tak, aby zabezpieczać tapicerkę przed zabrudzeniem. Oferowane przez nas siedziska samochodowe dla psa są proste i szybkie w czyszczeniu. To zasługa przemyślanego doboru materiałów, z których zostały starannie wykonane. Fotele dla psów wystarczy wyprać w niższej temperaturze przy użyciu łagodnych detergentów. Częste czyszczenie pokrowców samochodowych nie obniży ich wysokiej jakości. Mimo wielokrotnego prania zachowają one swój doskonały wygląd. Pokrowce do samochodów zaleca się prać w przypadku dostrzeżenia na nich poważnych zabrudzeń. Osłony na fotele samochodowe to miejsca naszych pupili. Ważne więc, aby czuły na nich swój zapach, ponieważ to daje im poczucie bezpieczeństwa. Jednak czasami staje się on zbyt intensywny, wówczas matę na fotele samochodowe można oddać do prania.

Zaletą naszych produktów dla zwierząt jest również to, że są one dostępne w różnych wariantach, dzięki czemu są one uniwersalne dla każdego typu pojazdu. Oferujemy zarówno siedziska samochodowe dla psa, maty na siedzenia, pokrowce ochronne, jak i specjalne foteliki do auta dla czworonogów, które zapewnią komfort nawet tym najmniejszym pupilom.