Mata samochodowa dla psa

Filters

W sklepie internetowym KARDIFF proponujemy solidną matę samochodową na fotel do przewozu psa. Takie pokrowce samochodowe to sprawdzone produkty dobrej jakości, które mają na celu ochronę środka auta przed wszelkimi zabrudzeniami i zniszczeniami, na które zwykle narażony jest pojazd podczas przebywania w nim czworonoga. Specjalna kardimata, stanowiąca wygodny fotelik dla psa mocowany do samochodu, jest dużo efektywniejsza od zwykłego koca rzuconego na siedzenie czy do bagażnika, ponieważ można ją stabilnie zamontować, dzięki czemu nie będzie się przesuwać. Ponadto chronione jest całe wnętrze, a nie tylko miejsce bezpośrednio pod psem. Boki pokrowca samochodowego skutecznie chronią drzwi i tapicerkę oraz boczną krawędź fotela przed zanieczyszczeniami. Zakup tego produktu zapewnia bezpieczeństwo kierowcy (mata zapobiega przejściu zwierzaka na przednie siedzenie) oraz psa, który nie wpadnie między fotele.

Siedzisko dla psa – do samochodu

Dostępna w naszej ofercie mata na siedzenie dla psa sprawdzi się tak naprawdę do każdego auta. To wysokiej jakości pokrowiec do samochodu, który wykonany z funkcjonalnego, przyjemnego w dotyku tworzywa, który można zamówić w dowolnym kolorze. Kardimata to wyrób polskiego producenta, który działa na rynku od 2003 roku. Jest przyjemna w dotyku i ładnie się prezentuje, a przede wszystkim zabezpiecza samochód i tapicerkę przed sierścią, brudem, wodą czy zarysowaniami. Fotel dla psa posiada zamykane otwory na pasy bezpieczeństwa. Każde siedzisko dla psów do samochodu jest dostępne w kilku różnych wersjach – według potrzeb można je zamocować na fotelu czy w bagażniku. Oferowane pokrowce samochodowe pokrywa specjalna powłoka zapewniająca komfort podróżowania zwierzętom. Maty do samochodu wyposażone są w zamek, który umożliwia jednoczesny przewóz psa i pasażera.

Dlaczego warto stosować fotelik dla psa do samochodu?

Mata do samochodu stanowi dla psa bezpieczną przestrzeń na czas podróży. Nasz pupil może się na niej ułożyć i odpocząć. Taki fotel dla psa stanie się dla niego miejscem relaksu i zapewni mu poczucie bezpieczeństwa. Jest ono szczególnie ważne dla tych psiaków, które wracają zestresowane po różnych wizytach lekarskich. Mata samochodowa dla psa sprawdzi się u każdego czworonoga – zarówno małego, jak i dużego.

Czy maty na siedzenia samochodowe są łatwe w czyszczeniu?

Oferowane przez nas siedziska samochodowe dla psa są proste i szybkie w czyszczeniu. To zasługa przemyślanego doboru materiałów, z których zostały starannie wykonane. Fotele dla psów wystarczy wyprać w niższej temperaturze przy użyciu łagodnych detergentów. Częste czyszczenie pokrowców samochodowych nie obniży ich wysokiej jakości. Mimo wielokrotnego prania zachowają one swój doskonały wygląd. Pokrowce do samochodów zaleca się prać w przypadku dostrzeżenia na nich poważnych zabrudzeń.

Osłony na fotele samochodowe to miejsca naszych pupili. Ważne więc, aby czuły na nich swój zapach, ponieważ to daje im poczucie bezpieczeństwa. Jednak czasami staje się on zbyt intensywny, wówczas matę na fotele samochodowe można oddać do prania.