Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł
Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł

Mata dla psa do samochodu – dlaczego warto ją kupić?

bezpieczenstwo psa w podrozy 1

Wspólne wypady z psem za miasto to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, zrelaksowanie się i zacieśnienie więzi z pupilem. Jednak właściciele czworonogów, szczególnie tych dużych, często stają przed dylematem, jak je przewieźć, by były bezpieczne, ale też nie zniszczyły samochodu? Dzisiaj więc opowiemy o zaletach mat ochronnych do auta. Koniecznie przeczytaj!

 

Komfort i bezpieczeństwo psa w trakcie podróży

Nieodpowiednie warunki przewożenia psa to zagrożenie zarówno dla niego, jak i dla kierowcy i pasażerów. Jeśli Twój pupil nie podróżuje w specjalnym transporterze, warto pomyśleć o innych rozwiązaniach, dzięki którym będzie bezpieczny w czasie jazdy. W tym celu możesz wykorzystać specjalne maty na przednie lub tylne siedzenie, a także do bagażnika. Dzięki nim:

  • transport psa dowolnej wielkości staje się łatwy i przyjemny;
  • wnętrze samochodu nie jest narażone na zniszczenia i zabrudzenia;
  • pasażerowie i kierowca czują się komfortowo.

Jeśli często przewozisz psa, maty takie jak Anti Slip czy Komfort będą dobrą inwestycją. Są wykonane z odpornych i łatwych w czyszczeniu materiałów, zatem będą służyć zwierzakowi długie lata. Wraz z pasami bezpieczeństwa Twój psiak będzie w pełni bezpieczny, zarówno w czasie krótkiej, jak i długiej podróży.

Ochrona wnętrza samochodu

Oczywiście bezpieczeństwo i komfort psychiczny czworonoga są najważniejsze. Jednak nie musisz rezygnować też z czystej tapicerki i ładnych foteli. Jeśli często podróżujesz z psem, ale dbasz również o swój samochód, sięgnij po rozwiązanie uniwersalne i kompleksowe, takie jak mata na całą kanapę. Dzięki wygodnym zamkom jej wielkość jest regulowana, więc bez problemu przewieziesz także pasażera. Co więcej, podczas jazdy zwierzak nie tylko nie ześlizgnie się z fotela, ale też nie przeskoczy do przodu.

Inny ciekawy wariant to mata Activ na przednie siedzenie, idealna dla tych, którzy lubią mieć pupila pod ręką. Ten model:

  • zabezpiecza przed zniszczeniem cały fotel łącznie z zagłówkiem i krawędziami, a także wykładziną pod nim;
  • dzięki porowatej powierzchni zapewnia zwierzakowi dobrą przyczepność podczas jazdy;
  • chroni tapicerkę, dzięki czemu nie zaszkodzą jej ani psie pazurki, ani błoto wniesione na łapkach;
  • zapobiega wnikaniu w siedzenie brzydkich zapachów.

Wyobraź sobie podróż, podczas której Twój pupil wygodnie obserwuje świat przez przednią szybę samochodu, a Ty możesz być spokojny o jego bezpieczeństwo, a także czystość fotela. Tak właśnie wygląda podróżowanie z odpowiednią matą.

mata-dla-psa-do-samochodu

Na przedni fotel, całą kanapę, a nawet do bagażnika!

Zaprezentowaliśmy już idealne rozwiązania dla psów podróżujących na przednim i tylnym siedzeniu. Pozostał więc bagażnik. Wielu właścicieli wybiera właśnie ten sposób przewożenia pupila, uważając, że jest najbezpieczniejszy i najwygodniejszy – czworonóg ma osłonięte miejsce, które nie pozwoli mu wędrować po samochodzie, a tapicerka nie jest narażona na zabrudzenia. Osobom, których psy podróżują w bagażniku, polecamy stworzone specjalnie w tym celu maty Max Komfort:

  • dzięki podwójnej warstwie materiału są mocniejsze i bardziej odporne na zniszczenia;
  • zapewniają zwierzakowi lepszy komfort podróży, ponieważ mają wypełnienie z miękkiej gąbki;
  • są wyposażone w dodatkową zakładkę zabezpieczającą tylny zderzak przed psimi pazurkami.

Co więcej, specjalne ścianki boczne wydzielają w bagażniku przestrzeń dla Twojego pupila, a w pozostałej części nadal możesz przewozić bagaże czy zakupy.

Uniwersalne akcesorium dla Ciebie i Twojego psa!

W naszym sklepie znajdziesz różne modele mat w kilku rozmiarach i wariantach kolorystycznych, dzięki czemu dopasujesz produkt do swoich potrzeb. Nie ma znaczenia, wielkość psa ani model samochodu – maty bez problemu zamontujesz szybko i łatwo w dowolnym pojeździe dzięki regulowanym klamrom i rzepom. W przypadku przewożenia kilku czworonogów idealnie sprawdzi się model Anti Slip, który ogranicza im swobodne przemieszczanie się po samochodzie, ale nie izoluje ich od siebie. To szczególnie ważne, gdy psy są ze sobą zżyte i wzajemne towarzystwo pomaga im zmniejszyć stres.

Wypróbuj nasze produkty!

Nasze maty tworzymy z myślą o wygodzie psów i ich właścicieli. Możesz zapomnieć o kocach naciąganych na tapicerkę albo ciągłym odkurzaniu bagażnika. Kardimaty to najlepsze i uniwersalne rozwiązanie, które spokojnie łączyć z innymi zabezpieczeniami. Poznaj naszą ofertę i wyrusz w podróż ze swoim psem!

Dodaj komentarz