Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł
Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł

Jak prawidłowo zamontować w samochodzie pasy bezpieczeństwa dla psa?

pasy bezpieczenstwa dla psa jak montowac 1

Specjalna smycz i szelki samochodowe dla psa to akcesoria, które powinny znaleźć się w Twoim aucie na stałe. Niebezpieczne sytuacje na drogach mogą się zdarzyć zarówno na dłuższych, jak i krótkich dystansach. Odpowiedni montaż pasów jest naprawdę prosty. Dowiedz się, jak to zrobić i zapewnij bezpieczeństwo ukochanemu pupilowi oraz swoim bliskim!

Dlaczego warto kupić pasy bezpieczeństwa?

Nawet najbardziej wytrawny kierowca wie, że nie może kontrolować zachowania innych osób na drodze. Aby dobrze przygotować się na nieprzewidziane sytuacje – postaw na pasy dla psów. Pozwoli Ci to zadbać o zdrowie i życie wszystkich towarzyszy podróży.

Przy nagłym hamowaniu nieprzypięty pies może nie tylko zrobić krzywdę sobie, ale także pozostałym pasażerom. Specjalne szelki zapobiegną także nagłym ruchom podczas jazdy. Co więcej – zdarza się, że po wypadkach komunikacyjnych psy w odruchu stresu uciekają z auta. Przypięcie pupila pozwoli uniknąć takiej sytuacji.

Pasy bezpieczeństwa są jednocześnie wytrzymałe i dają pełen komfort zwierzęciu. Szelki wyregulujesz na jego piersiach i brzuchu, a smycz wepniesz do zaczepu w bagażniku lub systemu ISOFIX.

Membrana 3D, czyli podróż bez podrażnień

Miękkie wykończenie szelek membraną Air 3D zapewnia wygodę nawet podczas wielu godzin jazdy. Materiał „oddycha” i dzięki temu zapobiega powstawaniu odparzeń czy podrażnień.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Pasy do przewozu psa dostępne są w rozmiarach od XS do XL, co sprawia, że idealnie dobierzesz ich wielkość do Twojego pupila. Dobre dopasowanie ma znaczenie nie tylko dla jego wygody, ale także dla skutecznej ochrony. Ergonomiczne szelki obejmują zwierzę w taki sposób, aby chronić je skutecznie, jednocześnie dobrze rozkładając przeciążenia.

Prosty i szybki montaż – podpowiadamy jak!

Prawidłowy montaż pasów jest bardzo łatwy. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótką instrukcję, którą znajdziesz poniżej.

    1. Załóż szelki psu dokładnie tak samo, jakbyś przygotowywał go do spaceru i wyreguluj je.
    2. Połącz szelki z elementami w samochodzie, wpinając jeden koniec smyczy do metalowego uchwytu w szelkach, a drugi do systemu ISOFIX lub zaczepu w bagażniku.

To wszystko! Aplikacja systemu bezpieczeństwa trwa dosłownie chwilę. Przypomina to przygotowanie pupila do wyjścia na codzienną przebieżkę. Warto wspomnieć, że smycz wykonana jest z wyjątkowo mocnego tworzywa. Klamra i karabińczyk to stal najwyższej jakości.

Stalowa klamra

Wpięcie psich pasów nie różni się niczym od sposobu, w jaki w aucie zapinasz się Ty i Twoi pasażerowie. Nasza smycz zakończona jest stalowym złączem, które pasuje do wyposażenia w samochodzie. Długość paska swobodnie wyregulujesz od 40 do 90 cm. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad zapewnieniem wygody swojemu psu oraz możesz dostosować smycz do jego wielkości.

Wygodny karabińczyk

Na drugim końcu paska znajdziesz karabińczyk wykonany z wytrzymałej stali. Jego wpięcie w tylną część szelek zajmie Ci dosłownie moment. Z jednej strony jego mechanizm jest łatwy w obsłudze, z drugiej to bardzo stabilny sposób połączenia z autem.

Komfortowa regulacja na piersiach i brzuchu psa

Proponujemy 5 rozmiarów produktów. Dla maksymalnego komfortu czworonoga każdy z nich ma kilka punktów regulacji – w tym m.in. na piersi i brzuchu. Klamerki pozwalające zmieniać długość elementów są intuicyjne w obsłudze i dobrze się blokują, gwarantując tym samym niezmienny rozmiar pasów przez całą podróż. Nawet jeśli Twój ukochany zwierzak podczas jazdy jest bardzo aktywny, raz ustalona długość pasków nie ulegnie zmianie.

Szeroka część obejmująca pierś sprawia, że przeciążenie w razie hamowania dobrze się rozkłada. Element obejmujący kark zwierzęcia jest także szerszy i bardzo miękki. Szelki zaprojektowane są tak, aby chronić delikatne ciało psa nawet w ekstremalnych warunkach.

Wspólna podróż z psem powinna być bezpieczna

Jeśli myślisz o zabraniu swojego czworonoga na wakacje, koniecznie zaopatrz się w ochronny system do auta. To jednorazowa i rozsądna cenowo inwestycja, która przez lata użytkowania zwróci się wielokrotnie. Wrażliwy na ludzkie emocje zwierzak wyczuje Twój spokój podczas podróży, co przełoży się bezpośrednio na jego komfort.

Dodaj komentarz