Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł
Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł

Samochodowe maty ochronne dla psa – zobacz, dlaczego warto w nie zainwestować!

mata ochronnna do samochodu 1

Wiemy, jak wiele wysiłku wymaga zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa czworonogom. Pomagamy naszym Klientom dowiedzieć się, na co należy zwrócić szczególną uwagę. Akcesoria do przewozu psa, takie jak mata ochronna do samochodu – na siedzenia lub do bagażnika, to podstawa, kiedy planujesz zabrać zwierzaka w długą trasę lub tylko na przejażdżkę po mieście. Tego rodzaju produkty to także niezawodne zabezpieczenie dla tapicerki pojazdu. U nas dowiesz się wszystkiego, co potrzebne!

Podróżowanie z psem w aucie

Trudno wskazać złote rady, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Zwierzęta domowe, tak jak ludzie, mają swoje charaktery i preferencje. Z tego powodu szukając najlepszych rozwiązań, warto mieć na względzie przede wszystkim komfort swojego pupila. Zależnie od rasy i zachowania należy zdecydować, czy konieczna będzie ochronna mata dla psa do bagażnika, czy wystarczy pokrowiec na siedzenia samochodowe. Czynnikiem decydującym będzie tutaj w dużej mierze rozmiar zwierzęcia.

Trzeba wspomnieć, że dbając o komfort i bezpieczeństwo czworonoga, powinno się jednocześnie odpowiednio zabezpieczyć kierowcę. Artykuły do przewozu psa często zawierają produkty, które zapobiegają przedostaniu się zwierzęcia w pobliże kierownicy. Twój pupil może poczuć chęć na zabawę w najmniej odpowiednim momencie. Wówczas łatwo o niebezpieczną sytuację na drodze. Z tego względu odpowiednia ochronna mata na siedzenia samochodowe lub do bagażnika powinna iść w parze z pasem i szelkami dla psa.

Jak przewozić psa w samochodzie – dobre rady

Same akcesoria na fotele lub do bagażnika to często zbyt mało, aby zwierzę dobrze znosiło podróż – czworonogi rzadko są przyzwyczajone do podróży pojazdami. Przygotowując pupila do dłuższej trasy, warto zaznajomić go z krótszymi przejazdami. Wycieczki po mieście to także doskonała okazja, aby przetestować produkty do przewozu, jak pasy czy ochronną matę do samochodu dla psa. Dzięki temu można przekonać się, czy zastosowane rozwiązania są bezpieczne i komfortowe.

Wybierając produkty, które oferują czworonogowi wygodę, znacznie łatwiej jest go przyzwyczaić do jazdy. Kiedy już poczuje się pewnie w bagażniku lub na siedzeniach, będzie to znak, że nawet długie trasy nie będą dla niego uciążliwe. Aby upewnić się, że zagwarantowałeś swojemu pupilowi najlepsze warunki, skorzystaj z dostępnych w naszej ofercie siedzisk i mat do samochodu.

Mata samochodowa dla psa

Po czym poznać najlepsze wyposażenie, które zagwarantuje komfort czworonogom? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, jakie rozwiązania oferują producenci, aby zapewnić zwierzęciu bezpieczną podróż. Świetnym przykładem będzie zestawienie trzech dostępnych kolekcji, wśród których z pewnością znajdzie się odpowiednia mata ochronna na siedzenia samochodowe dla psa. Wyróżnić można warianty:

  • Anti Slip z systemem antypoślizgowym,
  • Activ z praktycznymi zabezpieczeniami zagłówków dla bardziej ruchliwych czworonogów,
  • Max Komfort szyte na zamówienie z wygodnych materiałów oraz z zastosowaniem zabezpieczeń przystosowanych do konkretnego zwierzęcia.

artykuly-do-przewozu-psa

Wielkość maty, materiał wykonania oraz funkcjonalne rozwiązania

Wśród najważniejszych cech każdej ochronnej maty do bagażnika dla psa, jak i na siedzenia samochodowe, znajdują się przede wszystkim elementy antypoślizgowe. Ogromne znaczenie ma również wybór wygodnego i trwałego materiału, który sprawi, że akcesoria do przewozu wytrzymają psie pazury oraz nagłe ruchy. W tej kwestii świetnie sprawdzają się produkty z poliestru wypełnionego miękką gąbką. Dodatkowymi zaletami są ochronne nakładki na zagłówki oraz kieszonki na akcesoria, będące wielkim wsparciem dla właścicieli.

Wypróbuj wraz ze swoim psem już dziś!

Zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu Kardiff, w którym znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, żeby przygotować swojego czworonoga do podróży. Praktyczna i niezawodna ochronna mata do samochodu do bagażnika lub na siedzenia pomoże przetrwać nawet długą wycieczkę. Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo swojego pupila już teraz! Zapraszamy do zakupu akcesoriów do przewozu psa!

Dodaj komentarz