Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł
Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł

Poznaj najlepsze akcesoria, które umilą podróż autem Twojemu psu!

mata ochronna dla psa do samochodu 1

Wspólne podróże autem wielu właścicielom zwierząt kojarzą się z trudem i stresem. Na szczęście w prosty sposób można to zmienić, korzystając z szerokiego asortymentu akcesoriów zabezpieczających. W naszym artykule prezentujemy najbardziej przydatne samochodowe gadżety, które umilą jazdę każdemu z pasażerów. Sprawdź, jakie funkcje pełni mata ochronna dla psa do samochodu oraz jak zadbać o komfort Twojego zwierzaka. Zapraszamy do lektury!

 

Pies w podróży – zwróć uwagę na jego komfort i bezpieczeństwo

W kwestii przygotowań do podróży najważniejszym zadaniem właściciela jest zapewnienie zwierzęciu prawidłowych, komfortowych warunków jazdy. Jedną z najprostszych metod osiągnięcia tego celu stanowi zakup zestawu akcesoriów do jego przewozu. Pas bezpieczeństwa i szelki transportowe dla psa skutecznie redukują zakres przemieszczania się czworonoga w trakcie jazdy i hamowania. W ten sposób nie zrobi on sobie krzywdy ani nie stworzy zagrożenia dla pozostałych uczestników wyprawy.

Aby podróż była dla zwierzaka mniej stresująca, warto zapewnić mu dostęp do jego ulubionych przekąsek, gryzaków i zabawek. Nie można oczywiście zapominać o podstawowych potrzebach fizjologicznych psa. Czas wyjazdu zaplanuj w taki sposób, aby co dwie lub trzy godziny móc zorganizować kilkunastominutowe przerwy na napicie się i wybieganie. Unikaj także krętych i wyboistych tras, które mogą nasilić objawy choroby lokomocyjnej.

Maty ochronne, pasy bezpieczeństwa i szelki – obowiązkowe akcesoria

Dzięki szerokiej ofercie akcesoriów dla zwierząt prawidłowy przewóz psa samochodem jest obecnie łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Nowoczesne pasy bezpieczeństwa dla czworonogów wykonywane są z przyjemnych w dotyku, regulowanych szelek oraz smyczy utrzymującej pupila w optymalnej dla niego pozycji. Specjalne stalowe klamry umożliwiają jego natychmiastowe wypięcie, a stalowy karabińczyk przypięcie do systemu Iso fix lub uchwytów w bagażniku.

Doskonałym rozwiązaniem jest także połączenie miękkiego posłania Dry Bed oraz maty dla psa na siedzenie samochodowe. Taki zestaw pełni dwie ważne funkcje:

  • miękkiego posłania dry bed, które zapewnia zwierzęciu komfort,
  • powierzchni ochronnej, zabezpieczającej tapicerkę przed uszkodzeniem.

W ofercie Kardiff możesz znaleźć maty na siedzenia samochodowe całościowe lub częściowe. Dzięki nim możliwe staje się zagospodarowanie pozostałej części siedziska. Do Twojej dyspozycji są także wysokogatunkowe, poliestrowe pokrowce na przedni fotel – znakomite, jeżeli zawsze chcesz mieć swojego pupila na oku.

pas-i-szelki-dla-psa

Miski turystyczne i butelki z wodą – gdy pragnienie trzeba ugasić

Podobnie jak w przypadku organizmu ludzkiego, woda stanowi 70-80% beztłuszczowej masy ciała psa. Aby nie doprowadzić do odwodnienia, należy zapewnić zwierzakowi stały dostęp do świeżych napojów. Jest to szczególnie ważne podczas letnich, upalnych dni, a także podczas jazdy autem, w którym często panuje podwyższona temperatura. Dostępne na rynku butelki i miski turystyczne (często zintegrowane w jedną całość) są niezwykle poręczne, a także wygodne w użytkowaniu. Dzięki praktycznemu przyciskowi uwalniającemu strumień wody nie musisz obawiać się tego, że Twój ruchliwy towarzysz obleje tapicerkę auta.

Smakołyki dla zwierzaka – nie zapominaj o jego potrzebach!

Przysmaki odgrywają niebagatelnie ważną rolę zarówno dla samego zwierzęcia, jak i jego właściciela. Smakowite przekąski to nie tylko atrakcyjny posiłek, lecz także forma wypracowania pozytywnych skojarzeń. Ulubiony przysmak to również znakomity sposób na oswojenie czworonoga z nowym miejscem i rozładowanie stresu jeszcze podczas podróży. Zabierając ze sobą asortyment znanych i lubianych przez niego artykułów żywieniowych, sprawisz, że przewożenie psa w samochodzie będzie przyjemnością dla każdego z pasażerów.

Przewożenie psa w aucie nie musi być trudne!

Komfort podróży w dużym stopniu zależy od tego, jak będzie czuł się Twój czworonożny przyjaciel. Zwierzę ruchliwe i nieodpowiednio zabezpieczone może znacząco utrudnić jazdę, a w najgorszym razie doprowadzić do wypadku. Bogaty asortyment akcesoriów Kardiff powstał dokładnie w tym celu – wyeliminowania zagrożenia dla Ciebie i Twojego pupila. W ofercie czekają na Ciebie wygodne posłania, maty, a także pasy do samochodu i szelki samochodowe dla psa.

Dodaj komentarz