Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł
Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł

Pokrowce na zagłówki samochodowe – niezbędne akcesorium przy przewożeniu zwierząt

1 pokrowce na zaglowki samochodowe

Przepisy nie zabraniają przewożenia zwierząt w samochodzie, jednak aby wspólne podróżowanie przysporzyło nam radości, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie auta. Sięgając po odpowiednie akcesoria, możemy zaoszczędzić sporo stresu zarówno sobie, jak i swojemu pupilowi. Jak się okazuje, obecnie oferta różnego rodzaju zabezpieczeń jest tak imponująca, że każdy opiekun czworonoga może znaleźć rozwiązania, które spełnią jego nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Poza pasami do przewożenia zwierząt warto sięgnąć po specjalne pokrowce na zagłówki, zwłaszcza jeśli obawiamy się, że nasz towarzysz może nam zniszczyć wnętrze pojazdu.

Pokrowce samochodowe – jakie spełniają funkcje?

Z roku na rok wzrasta świadomość dotycząca przewożenia zwierząt w samochodach. Coraz większa liczba kierowców w trosce o własne bezpieczeństwo i swoich pasażerów, decyduje się na zakup pasów bezpieczeństwa dla psów, ale nie jest to jedyne udogodnienie, po które warto sięgnąć, aby zwiększyć komfort wspólnego podróżowania. Jeśli poplamiona czy uszkodzona przez czworonoga tapicerka niejednokrotnie dała nam się we znaki, wówczas dobrym rozwiązaniem może okazać się inwestycja w specjalne maty ochronne oraz pokrowce na zagłówki.

Pokrowce samochodowe mogą spełniać następujące funkcje:

  • ochronne – starannie dopasowany pokrowiec pozwala w skuteczny sposób zabezpieczyć tapicerkę pojazdu przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami i plamami, a co za tym idzie, utrzymać ją w dobrym stanie, co jest ważne np. w momencie, kiedy zdecydujemy się na sprzedaż auta,
  • dekoracyjne – dzięki temu, że tego typu elementy są dostępne w wielu atrakcyjnych odcieniach, mogą pełnić także funkcję ozdobną,
  • estetyczne – pokrowce samochodowe dla psów nie tylko skutecznie zabezpieczą wnętrze pojazdu, ale także zamaskują powstałe na zagłówkach plamy, odbarwienia, uszkodzenia itp.

Pokrowce na zagłówki samochodowe

Jakie pokrowce na zagłówki wybrać?

Jak już wspomnieliśmy na początku, na chwilę obecną na rynku można znaleźć szeroki wybór różnego rodzaju pokrowców samochodowych dla psów, wśród których znajdują się zarówno modele uniwersalne, jak i szyte na zamówienie. Te pierwsze świetnie sprawdzają się w dużej grupie foteli, jednak trzeba pamiętać, że wiele z nich cechuje się średnią wytrzymałością, nie sprawdzając się np. w sytuacji, kiedy podróżuje z nami większy czworonóg. Co więcej, pokrowce uniwersalne mogą nie dopasowywać się idealnie do niektórych foteli samochodowych.

W poszukiwaniu wysokiej jakości rozwiązań zwiększających komfort wspólnego podróżowania warto zwrócić uwagę na pokrowce na zagłówki tworzone na zamówienie dostępne w ofercie marki Kardiff specjalizującej się w produkcji niezawodnych akcesoriów ułatwiających transport zwierząt. Są to produkty szyte ręcznie, przy wykorzystaniu wysokogatunkowych materiałów, z dbałością o najmniejsze nawet detale. Warto podkreślić, że sięgając po starannie wykonany pokrowiec, otrzymujemy nie tylko gwarancję znakomitego dopasowania do fotelu samochodowego, ale także wieloletniej trwałości oraz wytrzymałości.

Podsumowanie

Pokrowce samochodowe dla psów pozwalają na komfortowe przewożenie czworonoga, jednocześnie skutecznie chroniąc wnętrze pojazdu przed nieestetycznymi zabrudzeniami. Decydując się na zakup pokrowca, warto zwrócić szczególną uwagę nie tylko na materiał wykorzystany do jego produkcji, ale także na staranność wykonania. Sięgając po produkt wysokiej jakości, możemy mieć pewność, że posłuży nam przez naprawdę długi czas.

Dodaj komentarz