Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł
Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł

Bezpieczeństwo psa na co dzień – o tym musisz wiedzieć!

bezpieczenstwo psa w domu 1

Zapewnienie bezpieczeństwa ukochanemu psu to priorytet każdego właściciela takiego zwierzaka. Również w domu i na spacerze trzeba zatroszczyć się o to, by skutecznie zapobiec wypadkom i nie narażać go na stres oraz niewygodę. Podczas wyjazdu poza miejsce zamieszkania, na który zabiera się pupila, należy zadbać o jego bezpieczeństwo. Podróżowanie z psem wymaga przygotowania auta do transportu. Sprawdź, jak przewozić czworonożnego przyjaciela w samochodzie i czy istnieją konkretne przepisy określające dopuszczalne sposoby przewozu zwierząt domowych. Poznaj najlepsze produkty, z którymi jazda będzie przyjemna i bezstresowa i najważniejsze kroki, które powinieneś podjąć, by Twój pies był zawsze bezpieczny!

 

Zadbaj o swojego psa!

Każdy pies, zarówno w domu, jak i podróży powinien czuć się bezpiecznie. Popularnym produktem zapewniającym pupilom komfort podczas jazdy są maty samochodowe na siedzenia oraz legowiska do domu. Zwierzę może się w nich wygodnie umościć. Wysokie boki gwarantują, że będzie miało własne miejsce, w którym spokojnie przetrwa podróż. Warto zamontować w samochodzie profesjonalny pas bezpieczeństwa dla psa. Wersja z szelkami jest polecana dla każdego pupila, który lubi kręcić się po pojeździe. Przypięta do nich smycz ogranicza jego mobilność, dzięki czemu kierowca może skoncentrować się na prowadzeniu auta.

Bezpieczny dom dla czworonoga

W domu na czworonogi również czyha wiele zagrożeń, które można łatwo wyeliminować. Na rynku dostępna jest cała gama produktów zwiększających bezpieczeństwo zwierząt w warunkach domowych i w podróży. Najważniejsze, by zidentyfikować i zabezpieczyć wszystkie potencjalne miejsca i przedmioty, które stanowią dla zwierzęcia zagrożenie, np. śliskie schody czy otwarte studzienki w ogrodzie. Wybierz odpowiednie miejsce, w którym ułożysz matę Dry Bed, aby Twój pupil poczuł się pewnie i miał swój własny kąt do odpoczynku.

bezpieczne podróżowanie

Podróż tylko z odpowiednimi artykułami – maty, pasy bezpieczeństwa i legowisko do samochodu

Jeśli planujesz transport psa w samochodzie, sprawdź koniecznie, czy masz niezbędne akcesoria, dzięki którym wyeliminujesz niepewność i stres swego pupila. Właścicielom czworonogów szczególnie polecamy specjalnie zaprojektowane pasy bezpieczeństwa oraz maty samochodowe na siedzenia. Specjalistyczny asortyment dla czworonogów powinien mieć najwyższą jakość, by dobrze pełnić swą funkcję. Podróżowanie z psem musi być bezpieczne zarówno dla zwierzęcia, jak i jego właściciela. Nie ma wprawdzie przepisów prawnych określających sposób przewożenia czworonogów w aucie, lecz odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo spoczywa na Tobie.

Zwracaj uwagę na niebezpieczeństwa na zewnątrz

Także na spacerze lub podczas postojów w podróży trzeba zwracać uwagę na potencjalne zagrożenia. Pies powinien zawsze nosić smycz z obrożą albo szelkami, aby uniknąć sytuacji, kiedy nieoczekiwanie ucieknie. W nieznanym miejscu zwierzę będzie miało problem z powrotem do właściciela. Dlatego bardzo ważne jest, byś zaopatrzył się w wysokiej jakości produkty przeznaczone do wyprowadzania czworonoga oraz przewożenia go w samochodzie. Zapewnij mu maksymalny komfort i ochronę przed urazami! Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój będzie zawsze bezpieczny, niezależnie od miejsca, w którym się znajdziecie.

Bezpieczny pies to szczęśliwy pies!

Zastanawiasz się, co zrobić, by chronić psa i jak przewozić go w samochodzie? Należy pomyśleć o tym, jak zapewnić mu miejsce do zabawy i odpoczynku z dala od potencjalnych zagrożeń. Zwierzę musi czuć się pewnie w każdej sytuacji. Z myślą o ochronie psów podróżujących autem stworzyliśmy dużą gamę produktów zwiększających bezpieczeństwo tych zwierząt, m.in. wygodne legowiska. Możesz oszczędzić stresu swojemu psu, dbając o jego bezpieczeństwo w domu, samochodzie i na spacerze! Stwórz odpowiednie warunki, by Twój czworonożny przyjaciel poczuł się pewnie i chętnie towarzyszył Ci podczas pieszych wędrówek i podróży autem.

Dodaj komentarz